Anne bebek ilişkisi

Anne sütü emen bebek resmi
"Gerçek şu ki; bir bebek ya da bir yetişkin, şişede sıcaklık ya da güvenlik bulamaz. Şişeyle tek şey yapabilirsiniz. Onu boşaltmak. Onunla oynanamaz, kucaklanamaz, okşanamaz.Aslında şişe sıvıları taşımak için kumların alelade bir araya getirilip şekil verilmesinden başka bir şeydeğildir. Fakat bebek için bu onunla alay etmek demektir." Anne-Bebek arasındaki ilişki, yalnızca maddi ihtiyaçların karşılanmasına yönelik bir ilişki değildir. Bu maddi ihtiyaç besinleri sağladığı emzirme ile ilişkidir.Bu kutsal, aynı zamanda ilginç bağı değerlendirirken, psikolojik yönünü de göz ardı etmemek gerekir. Hatta belki de ilk planda bu yönü ele alınmalıdır..................Makalenin devamını okumak için tıklayınız
Biberonunu emen bebek resmi
Biberon kullanan bebek
Emziği ağzında olan bebek
Emzikli bebek
         

2 yorum :

  1. Anne bebek arası ilişki aslında tarif edilemez 9 ay 10 gün karnında taşınan bebek sonra hep bir parça olarak kalıyor.

    YanıtlaSil
  2. Listen to beats, put in your beads, and play some blackjack! It’s the biggest celebration around every Friday and Saturday evening. Party on with prizes like Free Blackjack Play, Cosmic Bingo® coupons and more. In a second case, we are the ones to go bust and the program 카지노사이트 tells us we've carried out so. # player_in to false, and move on to the dealer's hand. # If the participant's hand is bust, do not ask them for a decision.

    YanıtlaSil

Teşekkür ederiz.Yorumlarınızla daha iyiyi bulacağız.İnşallah.

E-maille bildirim için tıklayınız.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

NetworkedBlogs